Mauricius

"Kombinace krásných pláží, průzračného moře, tropické přírody, špičkových hotelových komplexů a vynikající místní kuchyně vás zcela okouzlí. Téměř celý ostrov je obklopen korálovým útesem, takže jsou pláže chráněny před velkými vlnami. Značnou výhodou je celoroční sezóna, období dešťů není nikterak výrazné a teplota moře neklesne pod 23 stupňů."

Mauricius je ideální destinace pro celoroční dovolenou – teplota vzduchu se stále pohybuje mezi 25 a 30 °C. Teplota moře neklesá pod 23 °C. Místní léto je od listopadu do dubna. Zima je tady od května do října – denní teploty se pohybují okolo 25 °C. Období dešťů není moc výrazné. Srážky nelze předvídat a většinou trvají jen pár okamžiků, poté se obloha vyjasní a můžete si opět užívat prosluněný den na pláži.

SVATBY V RÁJI

Mauricius je kouskem ráje uprostřed vyhřátého Indického oceánu. Mark Twain o něm prohlásil: „Bůh stvořil nejdříve ostrov Mauricius a pak se jím inspiroval, když stvořil svůj pozemský ráj.“

Tento nevelký ostrov s dlouhými plážemi a kvalitními hotely s tropickými zahradami je ideálním místem pro svatební cesty a nezapomenutelné svatební obřady. Pláže plné bělostného i zlatavého písku se mohou stát němými svědky vašeho „ano“, stejně jako zelené pralesy, průzračný oceán, vyhaslé sopky a kouzelné vodopády. Luxusní hotely na Mauriciu jsou vyhlášené výborně vyškoleným personálem, který se postará o každičký detail vašeho velkého dne.

Mauricius na Wikipedii

Dovolená na Mauriciu