Tuzemská dovolená ČR

Náš výběr dovolených v ČR a nejbližším okolí

Pro Ty z Vás, kteří dáváte přednost dovolené v České Republice nebo nejbližším okolí, máme připravený následující výber zajímavých míst, kde lze strávit dovolenou, nebo třeba jen víkend.

Český Krumlov

Český Krumlov

V Českém Krumlově lze strávit romantický víkend nebo dovolenou, doplněnou o řadu kulturních zážitků. Můžete navštívit divadlo s otáčecím hledištěm, řadu muzeí nebo galerií (např. galerii Egona Schieleho).

Zajistíme Vám bydlení v některém z námi doporučovaných pensionů různých cenových relací, včetně romantických balíčků, wellness pobytů nebo vstupenek na kulturní akce.

Krkonoše

Harrachov

Krokonoše nejsou jen Špindlerův Mlýn nebo Pec pod Sněžkou. Zajistíme Vám týdenní nebo třeba jen víkendové pobyty v Benecku, Harrachově, Rokytnici nad Jizerou v pensionech, nebo třeba jen pronajaté roubené chalupě, kde Vaše děti zažijí, jaké to je, spát na peci - tak jak to vídají v pohádkách.

Lužická jezera

Lužická jezera

Oblast Lužických jezer naleznete kousek za hranicemi, necelých 250 km od Prahy. Celá oblast je příkladem zdařilé rekultivace území po uzavřených povrchových dolech, nalezenete zde mnoho příležtostí pro koupání, cykloturistiku, inline a podobně. Lužická jezera leží v Lužickém Srbsku, historické součásti Českého království a v řadě pensionů uvítají, když na ně budete mluvit česky, a zároveň budete rozumět jejich Lužické srbštině. Na výlet můžete zamířit třeba na nedaleký zámek Moritzburg, kde se točila pohádka Tři oříšky pro popelku, nebo do Míšně, místa, kde se začal vyrábět první evropský porcelán a kde před svou korunovací českým králem pobýval a našel si nevěstu český král Přemysl Otakar I.

Dovolená v ZOO

Pokud máte malé děti, můžete strávit v ZOO nejen celý den, ale třeba i dovolenou. V ZOO Dvůr Králové nad Labem Vám zajistíme ubytování v luxisních apartmánech, jako vidíte na obrázku, nebo třeba ve stylových bungalovech. Po celou dobu pobytu budete mít neomezený vstup do ZOO, můžete zažít noční Safari, Safari se lvy, nebo se třeba stát na jeden den ošetřovatelem některého ze zvířat.

Termální koupaliště Vadaš

Termální koupaliště Vadaš

Pokud máte malé děti, je pro Vás toto místo ve městě Štůrovo na Jižním Slovensku naprosto ideální. Mnoho bazénů pro děti i dospělé se spoustou atrakcí pro děti. Areál nabízí více druhů ubytování, od hotelu, přes bungalovy s vlastní kuchyňkou až po klasický kemp. Pokud Vás omrzí koupání, můžete vyrazit třeba přes řeku do Ostřihomi, nebo na nedaleký hrad Visegrad. Pokud nemáte vlastní auto, na místo dojedete přímým vlakem bez přestupů z Prahy nebo Pardubic.