Riva Park

Riva Park, Bulharsko, Burgas, Slunečné Pobřeží, 14.9.2018, All inclusive
Číslo zájezdu: 128599332

Riva Park

Bulharsko » Burgas » Slunečné Pobřeží

Jižní pobřeží, Hotel starstarstarstar

Načítám ...


Riva Park

Termín:

14.9.2018 - 21.9.2018
Další termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
11 770 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel RIVA ++++
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, k dispozici mají vlastní sociální zařízení s WC, klimatizaci, SAT/TV, balkon s posezením, lednici, WI–FI (za poplatek), telefon. Pokoje ve 4* části jsou větších rozměrů než pokoje 3* části, vybavení je funkčně stejné.
Poloha
Kompletně zrekonstruovaný hotel se skládá ze 3* a 4* části, se společnými službami. Vzdálenost od pláže je cca 250 metrů a 800 metrů od aqua parku Action, 30km od letiště Burgas. Nachází se nedaleko rušného obchodního a zábavního centra letoviska. Do blízkého historického městečka Nessebar jezdí pravidelně MHD a turistický minivláček.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, 2 venkovní bazény, jeden z nich s částí pro děti, a jeden bazén pouze pro děti. Dále pak hlavní restaurace, pool bar, lobby bar, snack bark, WI-Fi v lobby zdarma, minimarket, udržovaná zahrada, parkoviště, dětský koutek, dětské hřiště, trezor na recepci za poplatek.
Stravování
Formou all inclusive, snídaně, obědy, večeře formou bufetu, dále občerstvení odpoledne – snack (pizza, sendviče, káva atd.), vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje.
Pláž
Velká písečná pláž se nachází cca 250m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. Pozvolný sestup do moře. Bohatý výběr vodních sportů (vodní skútry, šlapadla, banán, vodní lyže apod).
Tipy pro správnou volbu
- nově vybudovaná 4* část hotelu
- blízko u moře i centra letoviska
- vhodné pro rodiny
- velká zahrada
Sport a zábava
Dětský koutek a hřiště, sportovní aktivity dle aktuálního animačního programu. Půjčovna kol v letovisku. Možnost nákupů nebo návštěvy večerních podniků a diskoték v nedalekém centru letoviska.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK