Riva Park

Riva Park, Bulharsko, Burgas, Slunečné Pobřeží, 14.9.2018, All inclusive
Číslo zájezdu: 128599332

Riva Park

Bulharsko » Burgas » Slunečné Pobřeží

Jižní pobřeží, Hotel starstarstarstar

Načítám ...


Riva Park

Termín:

14.9.2018 - 21.9.2018
Další termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
12 278 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel RIVA ++++
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, k dispozici mají vlastní sociální zařízení s WC, klimatizaci, SAT/TV, balkon s posezením, lednici, WI–FI (za poplatek), telefon. Pokoje ve 4* části jsou větších rozměrů než pokoje 3* části, vybavení je funkčně stejné.
Poloha
Kompletně zrekonstruovaný hotel se skládá ze 3* a 4* části, se společnými službami. Vzdálenost od pláže je cca 250 metrů a 800 metrů od aqua parku Action, 30km od letiště Burgas. Nachází se nedaleko rušného obchodního a zábavního centra letoviska. Do blízkého historického městečka Nessebar jezdí pravidelně MHD a turistický minivláček.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, 2 venkovní bazény, jeden z nich s částí pro děti, a jeden bazén pouze pro děti. Dále pak hlavní restaurace, pool bar, lobby bar, snack bark, WI-Fi v lobby zdarma, minimarket, udržovaná zahrada, parkoviště, dětský koutek, dětské hřiště, trezor na recepci za poplatek.
Stravování
Formou all inclusive, snídaně, obědy, večeře formou bufetu, dále občerstvení odpoledne – snack (pizza, sendviče, káva atd.), vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje.
Pláž
Velká písečná pláž se nachází cca 250m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. Pozvolný sestup do moře. Bohatý výběr vodních sportů (vodní skútry, šlapadla, banán, vodní lyže apod).
Tipy pro správnou volbu
- nově vybudovaná 4* část hotelu
- blízko u moře i centra letoviska
- vhodné pro rodiny
- velká zahrada
Sport a zábava
Dětský koutek a hřiště, sportovní aktivity dle aktuálního animačního programu. Půjčovna kol v letovisku. Možnost nákupů nebo návštěvy večerních podniků a diskoték v nedalekém centru letoviska.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK