Parco Villa Teresa

Parco Villa Teresa, Itálie, Ischia, 6.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 126832070

Parco Villa Teresa

Itálie » Ischia

Forio, Hotel starstarstar

Načítám ...


Parco Villa Teresa

Termín:

6.7.2018 - 15.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -1 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
12 260 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel TERME VILLA TERESA
Ubytování
Pohodlně zařízené pokoje s vlastní koupelnou, fén, TV/sat, klimatizace (od poloviny června po polovinu září, za příplatek). Všechny pokoje mají balkón, pokoje umístěné v přízemí terasu.
Poloha
Kvalitní a oblíbený hotel se nachází na výhodném místě 500m nad zátokou Citara s písečnou pláží a termálními parky Poseidonovy zahrady. Hotelový minibus zdarma sváží klienty na pláž a k Poseidonovým zahradám. Od hotelu dobrá dostupnost města Forio (pěšky cca 30 min nebo autobusem). V okolí hotelu veškerá občanská vybavenost. Autobusová zastávka 150m od hotelu.
Středisko
Forio
Vybavení
Recepce, dva bazény s termální vodou (venkovní a krytý) s lehátky a slunečníky, bar, snack bar u bazénu s hudebními večery, internet point (prvních 30min zdarma), lázeňské centrum s možností procedur. Klimatizovaná restaurace s výbornou obsluhou. TV room, kulečník. Výtah, parkoviště.
Stravování
Snídaně formou bufetu a večeře typická středomořská kuchyně s výběrem menu a bufetem.
Pláž
Pláž Citara se nachází 500 m od hotelu po silnici nebo hotelovým minibusem v pravidelných termínech zdarma.
Tipy pro správnou volbu
- v blízkosti centra Foria
- kvalitní služby
- minibus na pláž zdarma
Informace
Na místě se platí pobytová taxa.
Upozornění
Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.
Cena zahrnuje
LETECKY:
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/14noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.


VLASTNÍ DOPRAVA / BUS:

* 7/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
* delegátské služby
* v případě autokarové dopravy - zpáteční jízdenku
Sport a zábava
Termální ostrov Ischia je ideální k návštěvě zdejších vyhlášených termálních parků, kterých je na ostrově několik, ale i jako výchozí bod k mnoha výletům, včetně Pompejí či ostrova Capri.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK