lázeňský hotel Jurkovičův dům

lázeňský hotel Jurkovičův dům, Česká republika, 22.10.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 121619902

lázeňský hotel Jurkovičův dům

Česká republika

Jižní Morava - Luhačovice, Hotel starstarstarstarlázeňský hotel Jurkovičův dům

Termín:

22.10.2017 - 26.10.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

5 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 780 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Luhačovice - Lázeňský hotel JURKOVIČŮV DŮM
Poloha
luxusní lázeňský hotel ve stylu lidové secese se nachází v samotném srdci lázní. V Luhačovicích jsou čtvrté největší lázně v Česku a největší na Moravě. Léčí se zde především lidé s nemocemi dýchacího ústrojí, trávením a obezitou. Lázně vděčí za svůj věhlas především minerálním pramenům. V Luhačovicích vyvěrá 10 přírodních pramenů a desítky pramenů navrtaných. Nejznámějším a nejvýznamnějším pramenem Luhačovských lázní je pramen Vincentka. Nejstarší písemná zmínka o Luhačovicích pochází z roku 1412, na město byly povýšeny teprve 3. června 1936. Ve městě se nachází velké množství nejrůznějších kaváren, vináren, restaurací a cukrářství. Do Luhačovic se dnes nejezdí jen za léčením, ale zdejší podmínky uspokojí lidí turisticky, sportovně i společensky založené. Pro turistiku jsou v Luhačovicích vytvořeny speciální okruhy po okolí s přírodní scenérii.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, lobby bar, letní terasa, vnitřní bazén s protiproudem a tryskami, whirlpool, kadeřnictví, hotelový počítač s internetem (zdarma), Wi-Fi (zdarma), hotelový transfer (z nádraží a zpět - za poplatek).
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje typu Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, župan, Wi-Fi (zdarma). Pokoje typu Komfort, Lux a a APT (popis a cena na vyžádání).
Stravování
polopenze, za příplatek plná penze. Výběrová strava PLUS (snídaně a večeře - bufet, oběd – servírovaný, výběr ze 7 menu, salátový a kompotový bufet. V den příjezdu – jednotné menu.).
Indikace a léčba
INDIKACE: nemoci dýchacích cest, oběhového, trávicího a pohybového ústrojí, nemoci nervové, onkologické a diabetes. Léčba: masáže (klasická, lávové kameny, shiatsu, havajská, čokoládová, medová,...), koupele (uhličité, perličkové, relaxační s různými přísadami, wellness koupele).
Sport a volný čas
Sport a volný čas: v okolí – značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, tenis, squash, in line brusle, kuželky, bowling; bohatý kulturní program (divadlo, koncerty, taneční večery), Baťův kanál, ZOO Lešná. Luhapark - venkovní areál u přehrady a můžete si v něm zahrát následující sporty (tenis - kurt s umělou trávou), minigolf, nohejbal, volejbal nebo stolní tenis). Městská plovárna - najdete zde 25 m plavecký bazén, dětské brouzdaliště, divokou řeku, relaxační bazén nebo letní terasu pro slunění. Koupaliště DUHA Pozlovice - venkovní koupaliště sousedící s přehradou v Pozlovicích nabízí koupání v plaveckém bazénu, atrakce (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, lezecká stěna), tobogán, skluzavku a speciální bazén a hřiště pro děti. Otevřeno: červen – září. Tenisové kurty TK 2000 Luhačovice – nachází se přímo v centru města. Přírodní vodní skluzavka – nově vybudovaná skluzavka dlouhá 150 m s 25 m převýšením. Nachází se na hotelu Vega. Jízda na koni – v letních měsících můžete využít služeb jezdeckých klubů (Statek Horní Dvůr, ATOS, LuhaTrurf). Půjčovny kol a kolečkových bruslí - v okolí Luhačovic se nachází řada cyklostezek pro víkendové i náruživé jezdce. V případě, že nemáte vlastní kolo, můžete využít jedné z půjčoven (BIFU tel. 773 981 111, Půjčovna kol, koloběžek a cyklistických potřeb tel. 602 205 196). Půjčovna lodiček a šlapadel – otevřeno v případě příznivého počasí o víkendech. Sportovní hala Radostova – nachází se zde fitness, tenisový a badmintonový kurt, 2 bowlingové dráhy a 4 kuželkářské dráhy a vnitřní halu (pro volejbal, basketbal, házenou, tenis, nohejbal, kopanou). Probíhají zde pravidelná cvičení powerjogy a bodystylingu.
Cena zahrnuje
3x, 4x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do bazénu a whirlpoolu, denně pitnou kúru luhačovických minerálních vod.
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den). Příplatek za parkování (cena na vyžádání).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN INTERNATIONAL spol. s r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK