Hotel Park

Hotel Park, Slovensko, 22.10.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 121571713

Hotel Park

Slovensko

Slovenské Lázně, Hotel starstarstar

LM


Hotel Park

Termín:

22.10.2017 - 24.10.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 940 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Piešťany - Hotel PARK
Poloha
v tichém prostředí obklopený parkem v blízkosti řeky Váh, nedaleko pěší zóny a Kúpelného ostrova. Piešťany jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, hotel. trezor, restaurace, kavárna s letní terasou, bar s panoramatickou střešní terasou, výtah, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – koutek a hřiště, bazén, rehabilitační centrum, spa & wellness (krytý bazén, whirlpool, letní terasa s lehátky, infra sauna, finská sauna, parní sauna, relaxační místnost), uzavřené hlídané parkoviště, akceptace platebních karet. Spa & wellness: krytý bazén (teplota vody 31 °C) s vodními atrakcemi (vodopád, gejzír, vodní sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží) a letní terasou s lehátky, infra sauna, finská sauna, parní sauna, jacuzzi, relaxační místnost. 3x týdne FIT program.
Vybavení pokoje
2lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány a studia, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV-SAT, rádio, telefon, Wi-Fi (zdarma), župan, možnost přistýlky, balkón.
Stravování
Stravování: polopenze, za příplatek plná penze (snídaně, oběd, večeře – bufet).
Indikace a léčba
INDIKACE: zánětlivá a degenerativní onemocnění, nemoci pohybového aparátu, osteoporóza, nervová onemocnění, nemoci z povolání, stavy po úrazech a ortopedických operacích. Léčba: hotel je nestátní zdravotnické zařízení s hotelovým lékařem. Nabízí se různé druhy masáží, koupelí, zábalů, dále magnetoterapie, oxygenoterapie, laseroterapie, plynové injekce, hydrokineziterapie a další.
Sport a volný čas
Sport: fitness, stolní tenis, biliár, půjčovna a úschovna horských a trekingových kol, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, tenisové kurty (400 m), bowling, squash, golf, rybolov, vodní sporty na nádrži Sľňava (2000 m).
Cena zahrnuje
ubytování s polopenzí, volný vstup do bazénu s vířivkami a fitness.
Cena nezahrnuje
dopravu, pobytovou taxu (1,10 EUR/os./noc), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN INTERNATIONAL spol. s r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK