Bellevue Club

Bellevue Club, Španělsko, Španělsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Puerto Alcudia, 3.6.2018, All inclusive
Číslo zájezdu: 127554503

Bellevue Club

Španělsko » Španělsko ostrovy » Baleáry » Mallorca » Puerto Alcudia

, Hotel starstarstar

Načítám ...


Bellevue Club

Termín:

3.6.2018 - 10.6.2018
Další termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
15 291 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel BELLEVUE CLUB
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje typu studio s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny TV, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Prostornější pokoje typu apartmán s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti s oddělenou ložnicí. Úklid a výměna ručníků probíhá pouze několikrát týdně.
Poloha
Rozlehlý komplex mnoha hotelových budov a pavilonů je umístěný v subtropické zahradě s mořskou lagunou a nachází se cca 5 km od centra města Alcudia. V blízkém okolí se nachází restaurace, bary a obchody.
Vybavení
Centrální recepce u vchodu do areálu, centrální restaurace, několik barů, pizzerie, kavárna, obchod se suvenýry, internetový koutek (za poplatek), 8 bazénů, bazén pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma k dispozici.
Stravování
Jednodušší program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovou formou, nealkoholické a místní alkoholické nápoje.
Pláž
Nádherná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází v zálivu Alcúdia cca 800 m od hotelu.
Tipy pro správnou volbu
- rodinná dovolená
- bohatá nabídka sportovních aktivit
- severní část ostrova s krásnou pláží
Cena nezahrnuje
povinný turistický poplatek na Baleárských ostrovech (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 2,2 €/osoba/den pro hotely a apartmány 1*, 2*, 3*; cca 3,30 €/osoba/den pro hotely 3*+, 4* a apartmány 3*+; cca 4,40 €/osoba/den pro hotely 4*+, 5* a apartmány 4*, 4*+ dle oficiální kategorie ubytovacího zařízení). Děti do 16 let tuto taxu neplatí.
Sport a zábava
Tenis, squash, minigolf (vše za poplatek), miniclub, animační programy pro děti a dospělé.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK