Ajman Beach

Ajman Beach, Spojené arabské emiráty, Ajman, 20.12.2017, Snídaně
Číslo zájezdu: 120935716

Ajman Beach

Spojené arabské emiráty » Ajman

, Hotel starstarstar

Načítám ...


Ajman Beach

Termín:

20.12.2017 - 27.12.2017
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
18 970 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Ajman Beach Hotel
Popis
Vhodné pro klienty, kteří nevyhledávají luxusní prostředí 4*–5* hotelů! Přímo na pláži!
Poloha
Ajman, cca 5 minut od centra, přímo u pěkné písečné pláže, cca 25 km od letiště v Dubaji a cca 35 km od největšího nákupního centra světa Dubai Mall.
Stručná poloha
Ajman
cca 30 minut od letiště v Dubaji
cca 40 minut od Downtown Dubai s Burj Khalifou
přímo u krásné písečné pláže
Vybavení hotelu
68 pokojů po renovaci v roce 2016. 2 restaurace, bar, bazén, dětský bazén, jacuzzi, fitness, vodní sporty, plážový volejbal, basketbal, stolní tenis, Wi-fi internet zdarma, boutique, konferenční sál, pronájem aut, shuttle bus do centra Dubaje.
Vybavení pokoje
standard pokoj - klimatizace, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC. Možnost přistýlky nebo možnost ubytování až 2 dětí.
Pojmenování zařízení 1
City view pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky
Popis zařízení 1
standard pokoj - klimatizace, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC. Možnost přistýlky nebo možnost ubytování až 2 dětí.
Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze – vše formou bufetu.
Náš názor
Vhodné pro klienty, kteří nevyhledávají luxusní prostředí 4*–5* hotelů! Přímo na pláži!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování v pokoji s výhledem na moře.
Odkaz na www
http://ajmanbeachhotel.com/
Www odkaz popis 1
http://ajmanbeachhotel.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Dubai – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
Rychlý přehled
jednoduchý hotel s vlastní pláží
výborný poměr kvality a ceny
Wi-fi internet zdarma
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK