U Zlaté Podkovy, Česká republika, 22.10.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 121627128

U Zlaté Podkovy

Česká republika

Praha, Hotel starstarstarU Zlaté Podkovy

Termín:

22.10.2017 - 29.10.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
9 800 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel U ZLATÉ PODKOVY
Poloha
hotel se nachází v Praze na Malé Straně, v blízkosti Pražského hradu
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, pro děti – postýlka, stolička a strava; parkování a garáž (na vyžádání, 0,1 - 1,2 km), akceptace platebních karet
Vybavení pokoje
2lůžková studia, 4lůžkové apartmány, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, vybavená kuchyňka (základní nádobí, mikrovlnná trouba (pouze u 2 pokojů), varná konvice, varná deska, myčka (podkrovní APT), chladnička), Wi-Fi (zdarma)
Stravování
vlastní (vybavená kuchyňka)
Cena zahrnuje
1x ubytování, místní poplatek, každodenní úklid
Cena nezahrnuje
dopravu, stravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den)
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN INTERNATIONAL spol. s r.o., IČ 61168807.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK