Sporthotel Maják, Česká republika, Beskydy, 22.10.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 121607828

Sporthotel Maják

Česká republika » Beskydy

, HotelSporthotel Maják

Termín:

22.10.2017 - 29.10.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 200 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Soběšovice - Sporthotel MAJÁK
Kategorie hotelu: ***
Poloha
na břehu Žermanické přehrady, s překrásným výhledem na dominantu nejvyšší hory Beskyd - Lysou horu. Obec Soběšovice leží na pravém břehu Žermanické přehrady, na severovýchodě České republiky, asi 20 km od státní hranice s Polskem a 30 km se Slovenskem. Žermanická přehrada je údolní nádrž na řece Lučině u Žermanic a nachází na severní Moravě v blízkosti města Havířova. Byla vybudována v letech 1951 až 1958 pro zásobení ostravského průmyslu provozní vodou. Hráz je dlouhá 314 m a vysoká 38 m. Vodní plocha zabírá 248 ha. Maximální hloubka je 28 m. Hranici přehrady tvoří obce Lučina, Dolní Domaslavice, Soběšovice a Žermanice. Na březích této přehrady najdete spoustu míst ke sportu, vstupů do vody, provozování různých vodních sportů (v mimosezóně je dovoleno provozování motorových člunů). Na této vodní hladině za větrného počasí uvidíte spoustu surfařů, kteří se na tuto přehradu rádi vrací.
Vybavení ubytovacího zařízení
restaurace, salónek, venkovní posezení s výhledem na přehradu, pro děti - strava a venkovní trampolína; úschovna kol, Wi-Fi (zdarma), venkovní ohniště, parkoviště
Vybavení pokoje
2 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo masážní sprcha, WC), TV (za příplatek), balkón (některé pokoje)
Stravování
snídaně (kontinentální výběrová), za příplatek polopenze nebo plná penze (oběd a večeře - výběr z menu)
Sport a volný čas
Sport: tenisové kurty, stolní tenis, pétanque, hřiště pro plážový volejbal, koupání v přírodní nádrži, vodní sporty (k zapůjčení loďky, šlapadla, el. čluny), možnost rybolovu (zakoupení povolenky na místě), vodní lyžování (4 km od hotelu na Těrlické přehradě), jízda na koních (Newport Ranch Dolní Domaslavice), pěší a cykloturistika.
Cena zahrnuje
2x nebo 7x ubytování (dle výběru pobytu), parkování
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek (10,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den)
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN INTERNATIONAL spol. s r.o., IČ 61168807.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK