Romantik, Maďarsko, Budapešť, 22.10.2017, Snídaně
Číslo zájezdu: 121581889

Romantik

Maďarsko » Budapešť

, PenzionRomantik

Termín:

22.10.2017 - 25.10.2017
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

4 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 195 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Penzion ROMANTIK
Kategorie hotelu: ***
Poloha
penzion se nachází cca 10 až 20 minut od centra města, pár minut od stanice metra M1. Nedaleko se nachází lázně Széchenyi
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, bar, Wi-Fi (zdarma), zahrada, whirlpool, sauna, venkovní posezení, parkování, akceptace platebních karet
Vybavení pokoje
1 až 3lůžkové pokoje typu Standard a 2 a 3lůžkové pokoje typu Superior Spa Suite (popis a cena na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), LCD TV-SAT, klimatizace (zdarma), Wi-Fi (zdarma)
Stravování
snídaně (bufet)
Sport a volný čas
Výlety do okolí: Náměstí hrdinů, lázně Széchényi, ZOO, Vidampark, Muzeum výtvarného umění.
Cena zahrnuje
2x, 3x nebo 7x ubytování se snídaní (dle výběru pobytu), parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu)
Cena nezahrnuje
dopravu, pobytovou taxu (450,- HUF/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den). Velikonoční a státní svátky a další významné slavnosti - ceny na vyžádání.
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN INTERNATIONAL spol. s r.o., IČ 61168807.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK