Hotel Velká Fatra, Slovensko, Strážovské Vrchy, 22.8.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 111092536

Hotel Velká Fatra

Slovensko » Strážovské Vrchy

Trenčianské Teplice,Hotel Velká Fatra

Termín:

22.8.2017 - 27.8.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

6 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

0 Kč  -0 %
7 640 Kč ()


Poloha
lázeňský hotel se nachází v centru Turčianských Teplic u Kúpeľného parku, cca 100 m od Spa & Aquaparku.
Vybavení
recepce, restaurace, kavárna, dětský koutek, parkoviště, garáže, bazén Olympic.
Ubytování
2lůžkové pokoje STANDARD*** a SUPERIOR**** se sprchou/vanou a WC, minibar, SAT-TV, rádio, telefon, WI-FI ZDARMA, balkon (většina pokojů).
Sport
bazén Olympic, „zlaté lázně“, fitness centrum, masáže, vodní areál SPA & AQUAPARK. Areál se sestává ze 2 částí – SPA (léčivá termální voda do 38 °C) pro příznivce wellness a AQUAPARK (termální voda do 33 °C) pro příznivce plavání a vodních radovánek. Ideální výchozí místo pro turistiku.
Stravování
polopenze nebo plná penze – formou bufetu. V případě pobytů s polopenzí je možné doplatit plnou penzi za 100 Kč/noc.
Doplňující informace
parkování zdarma, garáž za poplatek 3,30 EUR/noc. Místní poplatek - cca 1,1 EUR/os./den - platí se při nástupu na recepci.
Slevy
SPA & AQUAPARK: dítě do 4 let bez nároku na lůžko - ZDARMA, dítě 4-11 let na přistýlce se 2 dospělými
- ZDARMA, dítě 4-11 let na vlastním lůžku - pevná cena 790 Kč/os./noc, dítě 11-16 let na přistýlce se 2 dospělými
- 840 Kč/os./noc, dítě 11-16 let na vlastním lůžku - pevná cena 1 100 Kč/os./noc.
Cena zahrnuje
VÍKEND: 2x ubytování, 2x plnou penzi, 1x klasická částečná masáž, 1x koupel, 1x saunový svět, 1x vstup do Spa & Aquaparku na 3 hod., 1x bylinková parní sauna, WELLNESS MINI: 3x ubytování, 3x plnou penzi, lékařské vyšetření, 1x lazuritová koupel, 1x speciální masáž, 1x klasická částečná masáž, 1x vstup do Spa & Aquaparku na 3 hod., 1x bylinková parní sauna, SPA & AQUAPARK: 3/5x ubytování, 3/5x polopenzi, denně vstup do Spa & Aquaparku na 3 hod. VŽDY: volný vstup do bazénu Olympic a fitness.
Cena nezahrnuje
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, osoby do 18 let – 30 Kč/den, nad 18 let – 40 Kč/den., parkování zdarma, garáž za poplatek 3,30 EUR/noc. Místní poplatek - cca 1,1 EUR/os./den - platí se při nástupu na recepci.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Vítkovice Tours s.r.o., IČ 44743840.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK